REGULAMIN

Spokojnie to tylko ma nam ułatwić współpracę.

   • Najważniejsze nie spóźniamy się, ale też nie przychodzimy za wcześnie, optymalnie to być 10min przed czasem :).Musze mieć chwilkę, by posprzątać po poprzedniej sesji, przewietrzyć, czy też wymienić baterię w aparacie. A im wcześniej jesteście ( szczególnie z dziećmi ) tym dłużej czekacie a maluszki się zniecierpliwią.

   • Odbiory zdjęć są w wyznaczone dni czyli raz w tygodniu ewentualnie dwa, we wcześniej podanych godzinach i TYLKO WTEDY.Niestety poprzednie lata pokazały mi że inaczej się nie da. W momencie gdy szłam każdej osobie na rękę i dopasowywałam odbiór do pasujących dni i godzin, i tak nikt nie odbierała a ja siedziałam uwięziona w domu/studiu :). Pamiętajcie odebrać może każdy, brat, siostra, wy, rodzice, dziadki. W naprawdę wyjątkowych wypadkach się dostosuję.

   • Nie wysyłam zdjęć pocztą, niestety filia pocztowa zlokalizowana obok mnie często nawalała, i ja musiałam ponosić konsekwencje tłumacząc się klientowi że paczka wysłana a nie dotarła. W ostatnim roku przyniosło mi to tyle stresu, nerwów i stania w kolejkach że to mała głowa. Jeżeli naprawdę nie ma możliwości odbioru to wyślę, ale bez narzucania mi terminu czyli „zdjęcia potrzebne na za tydzień” bo tego nie zagwarantuję.

   • Vouchery są ważne 6mc od dnia zakupu. W wyjątkowych okolicznościach czas mogę wydłużyć ale tylko i wyłącznie wtedy gdy mam kontakt z osobą voucherem obdarowaną i wiem że na sesji jej zależy, ale z przyczyn niezależnych nie może wykonać sesji w określonym czasie.

   • Za sesję płacimy w dniu sesji, jeżeli zapomnicie pieniędzy nic nieszkodni, możecie wieczorem po sesji zrobić przelew.

   • Czas oczekiwania na zdjęcia wynosi około 4 tygodnie od dnia wyboru, ewentualnie od dnia opłacenia dodatkowych zobowiązań czyli ujęcia ponad pakiet. W przeciągu trzech dni od sesji otrzymujecie ode mnie na maila link do galerii, na wybór zdjęć macie tydzień. Od tego czasu potrzebuję około 3 tygodnie na obróbkę i dodatkowy tydzień na zamówienie odbitek itp.Podałam w przedziale okolo 3 tygodnie z tego względu że przy wyborze dużej ilości zdjęć ponad pakiet mogę potrzebować nieco więcej czasu na obróbkę.

   • Zdjęcia z sesji zdjęciowej / reportażu z uroczystości przekazywane są na płycie CD,  lub drogą elektroniczną na adres e-mail. ( W zależności od rodzaju sesji ) 

   •  W przypadku choroby dziecka, Państwa, czy mojej, sesja zostanie przełożona na inny dzień. Zdrowie dzieci to podstawa. Zdrowe dziecko chętniej pozuje. A chora ja nie chcę narazić na zarażenie dzieci czy też Państwa.

   • Jeżeli umawiamy się na sesję np. dziecięcą nie robimy w dniu sesji niespodzianki że chcemy jednak sesję rodzinną. Takie szczegóły ustalamy wcześniej, głównie chodzi o to że przed sesją szykuję aranżację i dodatki do zdjęć, gdy taka sesja z dziecięcej zmienia się np. na rodzinną mam utrudnione zadanie gdyż muszę na szybko przygotowywać aranżacje pod sesje rodzinne a czas mam ograniczony np. kolejną sesją.

   •  Oddany materiał po jakimś czasie usuwam przeważnie są to 3mc , także proponuję zrobić sobie na własną rękę kopię zdjęć na płycie. Nie jestem w stanie przechowywać wszystkich wykonanych zdjęć, także może się zdarzyć że odzywając się do mnie np. po roku czy też po pół roku, zdjęć już nie będę mieć.

   • Prz naprawdę dużych zamówieniach typu odbitki, albumy, obrazy MOŻE się zdarzyć, i zdarza dość często że na wykonanie produktów czekam nieco dłużej niż tydzień, niestety nie mam wpływu na podwykonawców.

   • W celu rezerwacji terminu wpłacamy ZADATEK w wysokości 50 zł. Niestety ta zmiana jest również konieczna, gdyż wiele osób zapisywało się a później nie pojawiało na sesji tym samym miejsce i okazje na zdjęcia traciły osoby naprawdę zainteresowane.

   • Zadatek jest bezzwrotny. W przypadku rezygnacji z sesji lub nie pojawieniu się fotograf nie ma obowiązku zwrotu zadatku. Chyba że pojawi się niespodziewana choroba czy też wypadek losowy, wtedy oczywiście sesje przekładamy.

   • (Nie dokonuję drastycznych zmian w wyglądzie klienta jak korekty nosa, oczu, prasowania ubrań. Nie „dokładam” makijażu i nie „myję” włosów i co najważniejsze NIE PODKŁADAM TŁA. Proszę bardzo zwracać uwagę jak przychodzi się ubranym na sesję. Tak będziecie wyglądać na zdjęciach. ) Drobne korekty, jak niespodziewany pryszcz, czy blizna która was denerwuje oczywiście poprawiam.

   • Nie zabieramy osób towarzyszących. Osoby towarzyszące czyli ciocia , wujek, kuzynka czy babcia która chce popatrzeć może wprowadzić tłok i rozproszyć modela czy też dziecko. Zdarza się notorycznie, że na sesję przyjeżdża zbyt dużo ludzi co utrudnia pracę moją modela lub dziecka. Chcemy by wszystko przebiegło pięknie i sprawnie dlatego zapraszam tylko osoby uczestniczące aktywnie podczas sesji. Czyli dziecko i opiekun, przy dwójce dzieci może być dwóch opiekunów, bo drugiego dziecko które w danej chwili nie będzie mieć zdjęć musi być pilnowane.

   • W studiu chodzimy boso. ( skarpetki to też boso  ) lub w papciach na zmianę, chodzi o zachowanie czystości, gdyż po waszej sesji mogę mieć sesję niemowlęcą i nie chce by niemowlak raczkował po brudnej podłodze. To samo tyczy waszej pociechy, nie chcę by chodziło bosymi stópkami po piasku, czy błocie. Dodatkowo zabrudzone tło ciężko później doczyścić.

   • Staramy się pilnować dzieci, jeżeli jedno z dzieciaczków ma zdjęcia, drugi rodzic lub osoba towarzysząca do pomocy pilnuje drugiego malca, można pospacerować po korytarzu, mam naszykowane książeczki do oglądania i czytania, i zabawki, więc będzie czym rodzeństwo zająć.Chodzi tutaj o komfort pracy, i o BEZPIECZEŃSTWO dziecka, by nie wpadło na lampę, czy nie zrzuciło z regału na siebie nic ciężkiego. Oczywiście to co nie dla dzieci, jest poza ich zasięgiem. Ale wiedząc jakie są dzieci bo sama je mam. Robimy wszystko by każde było bezpieczne a sesja poszła komfortowo.

   • Zdjęcia wysyłam wam po selekcji nieobrobione, obrabiam dopiero wasze wybory, by skupić się w 200% na waszych wyborach, nie tracą czasu na obróbkę kadrów które absolutnie nie są waszym wyborem.

   • Zdjęcia obrabiam z zachowaniem swojego stylu i estetyki jaką prezentuję w portfolio, nigdy gorzej, zawsze tak samo albo lepiej. Do każdej sesji podchodzę indywidualnie.

   • Wystawiam paragony.

   • Studio mieście się w Łodzi na ulicy elektronowej 6 lokal 324, po przejeździe przez bramę wjazdową, pierwszy budynek po prawo, pierwsze wejście, trzecie piętro.

   • mój nr 667-913-918 Uwielbiam smsy! Nie zawsze mając dziecko, czy będąc na sesji mogę odebrać a sms zawsze mam pod ręką i mam napisane czarne na białym w jakiej sprawie piszecie. Oddzwonię w wolnej chwili.

   • Nie daję nieobrobionych zdjęć, zdjęcie surowe z aparatu to półprodukt, to tylko baza do gotowego zdjęcia. Sprzedaję tylko i wyłącznie OBROBIONE I WYBRANE zdjęcia

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress